جشن بزرگ دهه فجر همراه با برگزاری بازی های محلی و جشنواره غذاهای محلی در اسفندقه

 

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی جیرفت :

به مناسبت سی وششمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران جشن بزرگی همراه با برنامه های شاد و متنوع  و همچنین برگزاری بازی های محلی از جمله طناب کشی ، فرغون سواری ، ورزش زورخانه ای ، و جشنواره غذاهای محلی در دولت آباد اسفندقه برگزار گردید

نعمتی ، بخشدار مرکزی جیرفت در سخنان خود در جمع مردم اسفندقه ضمن عرض سلام و تبریک دهه مبارک فجر گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب در دهه مبارک فجر حتما باید جشن برپا شود ، چرا که کار بسیار بزرگی و نهضت بسیار بزرگی صورت گرفت و توانستیم حکومت طاغوت و دو هزار وپانصد ساله شاهنشاهی را توسط همین مردم سرنگون کنیم و به فرمایش بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی به دست اهلش سپرده شد .

نعمتی افزود : این شور و اشتیاق شما مردم ما را به وجد آورده است و انشاالله بتوانیم با این جشن ها آن دستاوردهای انقلاب را به نسل بعد از خود انتقال دهیم .

بخشدار مرکزی ضمن ابراز خرسندی از وضعیت ورزش جوانان در این منطقه گفت : ورزش والیبال با دارا بودن پنج  تیم در اسفندقه در حال فعالیت است و این اشتیاق جوانان جالب و قابل توجه است.

 و همچنین افزود : در گذشته تیم فوتسال و بازی های محلی هم در این منطقه خیلی فعال بوده است که می طلبد با یاری شما مردم و مسئولین محلی دوباره فعال شود

نعمتی در بحث تامین امکانات ورزشی منطقه گفت : با توجه به شناختی که از آقای سالاری رئیس اداره ورزش و جوانان دارم می توان در بحث ورزش جوانان این منطقه کارهای بسیار بزرگی انجام داد .

بخشدار مرکزی همچنین در سخنان خود این نوید را به مردم اسفندقه داد و گفت : پیشنهاد شهر شدن دولت آباد اسفندقه از مرحله شهرستان گذشته است ، استان هم تایید نموده است و با نظر کارشناسی وزارت انشاالله ما شاهد استقرار شهرداری دولت آباد خواهیم بود و جشن شهری این منطقه را با حضور گرم شما برگزار می کنیم و به امید خدا اعتبارات ویژه ای در نظر گرفته می شود ، ولی در این میان مشارکت شما مردم عزیز، خونگرم و مهمان نواز اسفندقه را می طلبد .

نعمتی افزود : همانطور که می دانیم بحث مشارکت مردم در جامعه جهانی تقریبا یکی از مولفه های اصلی توسعه است و خیلی از شهرهای پیشرفته هم که ادعای پیشرفته بودن را دارند به مردم رجوع می کنند و مشارکت مردم را در اولویت قرار می دهند .

بخشدار مرکزی در پایان ضمن تشکر از همه مسئولین که در برگزاری این جشن بزرگ و بازی های محلی و همچنین جشنواره غذاهای محلی زحمت کشیدند و همچنین با تشکر از حضور پرشور مردم اسفندقه گفت : انشاالله با همت شما مردم بتوانیم خدمتگزار خوبی برای شما باشیم .

 این جشن  با همکاری بخشداری مرکزی ، اداره ورزش و جوانان و دهیاری دولت آباد اسفندقه برگزار شد.

/ 0 نظر / 118 بازدید