کلنگ ساخت مسجد دانشگاه جیرفت به زمین زده شد.

به گزارش پایگاه خبری میونچیل، ظهر امروز با حضور دکترمحمدحسین امید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و قائم مقام ستاد خیرین وزارت علوم و جمعی از خیرین و مسئولان دانشگاه و شهرستان جیرفت، کلنگ ساخت مسجد این دانشگاه به زمین زده شد.

دکتر امید دراین مراسم با اشاره به اقدامات ارزشمند صورت گرفته توسط خیرین دردانشگاه های کشور از مردم و به خصوص خیرین شهرستان جیرفت درخواست کرد برای توسعه زیرساخت های این دانشگاه مشارکت و حمایت لازم را به عمل آورند.

وی با اشاره به مزیت های مختلف منطقه جیرفت و پیشینه فرهنگی و تمدنی دیرینه آن، دانشگاه جیرفت را مستعد پیشرفت و توسعه بیشتر دانست و تاکید کرد: این دانشگاه در حال حاضر در جایگاه واقعی خود قرار ندارد و با کمک خیرین می تواند به سرعت روند توسعه و پیشرفت خود را طی کرده و جایگاه واقعی خود را به دست آورد.

قائم مقام ستاد خیرین وزارت علوم با یادآوری برخی اقدامات خیرین در دانشگاه های کشور و اشاره به این نکته که دانشگاه جیرفت تاکنون از مشارکت و حمایت خیرین بی بهره بوده است، کلنگ زنی و ساخت مسجد این دانشگاه با مشارکت خیرین را نقطه عطفی در تاریخ این دانشگاه معرفی کرد و نسبت به حمایت های روز افزون خیرین از این دانشگاه برای تکمیل زیر ساخت ها و ساختمان های آموزشی و پژوهشی، ابراز امیدواری کرد.

گفتنی است در ادامه این مراسم دکتر امید، کلنگ ساخت مسجد این دانشگاه را که با حمایت و مشارکت خیرین و با زیربنای 700 متر مربع ساخته می شود، به زمین زد.

/ 0 نظر / 19 بازدید