سردار مارانی: باور کنید شهدا زنده هستند.

به گزارش پایگاه خبری میونچیل، سردار محمد مارانی شامگاه دوشنبه در یادواره 9 شهید فامیل فرخی در جیرفت افزود: ما باید هوشیار و بیدار باشیم و نگذاریم دامن اسلام را آلوده کنند.
وی تصریح کرد: تکفیری ها به شیعه، سنی، مسیحی و حتی کودکان هم رحم نمی کنند که این همان اسلام آمریکایی است نه اسلامی که امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند.
وی گفت: آنچه در دوران دفاع مقدس باعث شد رزمندگان در جنگ نابرابر پیروز شوند معنویت، دین و دینداری بود.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه بیان کرد: کشور عراق دارای بیشترین و پیشرفته ترین سلاح های جنگی بود و از سوی سایر کشورها هم حمایت می شد اما جمهوری اسلامی با سلاح ایمان و اخلاص در برابر تمامی قدرت ها ایستادگی کرد.
وی گفت: امروز همان الگوی ایمان و اخلاص رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس در سوریه، عراق و لبنان استفاده می شود و تاکنون نتیجه آن پیروزی بوده است.
سردار مارانی ادامه داد: زنده نگه داشتن یاد شهدا کاری بسیار بزرگ است و هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد زیرا شهدا کسانی بودند که به عنوان مجاهد در راه خدا از جان خود گذشتند و در این راه قدم گذاشتند و جایگاه آنها بسیار والاست.
وی گفت: شاید درک این مهم که شهدا زنده هستند برای خیلی ها مشکل باشد اما باید باور کرد شهدا زنده هستند و نزد خداوند روزی می خورند.
وی اظهار کرد: این محفل، محفل معنوی است چون به نام شهدا و این ایام مصادف با عملیات والفجر هشت و بدر می باشد زیرا این 2 عملیات از عملیات های مهم آبی و خاکی در هشت سال دفاع مقدس بودند.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران عملیات والفجر هشت را یکی از عملیات های آبی بی نظیر توصیف کرد و گفت: عبور از رودخانه وحشی اروند با عمق زیاد دور از ذهن بود که رزمندگان ما از جان خود گذشتند و از این مسیر عبور کردند.
وی بیان کرد: رزمندگان در عملیات والفجر هشت آب را به حضرت زهرا (س) قسم دادند و آن حضرت به مدد رزمندگان آمد و در این عملیات غیورمردان باعث شکست دشمن شدند.
سردار مارانی گفت: برگزاری این یادواره ها صرف به نمایش گذاشتن چند عکس نیست بلکه ترویج و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان است. 

همچنین در این یادواره صحنه هایی از عملیات والفجر هشت بازسازی شد.

/ 0 نظر / 49 بازدید